Analist: 10x Yapabilirler! Düzeltmede Bu 3 Altcoin’den Alın

Kripto pazarında devam eden düzeltme aşaması, birkaç büyük kripto para biriminin tüm zamanların en yükseklerine tanık olmasının ardından Kasım 2021’de başladı. Ancak bu düşüş, güçlü projeleri bile yüzde 70-80 oranında düşürdü. Bazılarına göre, ilgilenen traderlar için büyük bir indirim getirdi. Analist Brian Bollinger, düzeltme sonrası rallisi olağanüstü getiriler sunabilen bu bazı altcoin projelerini analiz ediyor. İşte detaylar…

Lider altcoin Ethereum, listenin başında

16 Kasım 2021’de, ikinci en büyük kripto para birimi Ethereum (ETH), 4.891 dolar ile tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı. Bununla birlikte, devam eden geri çekilme bazı önemli destek seviyelerini aştı. Yüzde 81.6’lık bir kayıp kaydederek mevcut çok yıllık en düşük 896.11 dolara düştü. Coin, haftalık mum kapanışını 1.000 doların üzerinde başardı. Bu psikolojik seviyeyi sürdürdü. Ayrıca, hizalanmış seviyedeki düşük fiyat reddi mumları 1000 dolar. Analist, 0.786 Fibonacci düzeltme seviyesini destekleyerek yüksek bir talep bölgesi öngörüyor.

Analiste göre bu destek seviyesi bir dip oluşturma potansiyeline sahiptir. ETH fiyatını yeniden toparlanmaya başlaması için destekleyebilir. 2000 dolarlık kesinti, kurtarma için ek bir onay vermelidir. Ayrıca, potansiyel ralli 4.891 dolarlık ATH’ye işaret edebilir veya güçlü bir yükseliş senaryosu altında yükselebilir. Analist, trend tabanlı Fib uzantısının, 5.665 doları gösterdiğini söylüyor.

FTT için sırada neler var?

Dokuz aylık düşüş trendi, FTT/USDT çiftini yüzde 75 oranında geriye itti. Coin,  21.5 dolara düştü. Bu destek seviyesi daha önce Mayıs 2021 düşüşünü durdurdu.Temmuz-Ağustos boğa rallisini destekledi. Geçen hafta, altcoin bu destek seviyesine zar zor dokundu ve geri döndü. Ayrıca, aynı pozisyonda bulunan 0,786 Fibonacci düzeltme seviyesi, bu talep bölgesinin ağırlığını artırıyor. Analiste göre bu destekten olası bir geri dönüş, ek onay için önemli tedarik bölgesini ihlal etmelidir.

Alıcılar trend kontrolünü yeniden kazanırsa, altcoin 85 dolarlık ATH’ye ve yeterli yükseliş momentumu ile 102 dolara yükselebilir.

MANA fiyatı için grafikler neler gösteriyor?

Kasım 2021 ATH’sinden bu yana 5.9 dolarlık sabit bir düşüş sergiledi. Bu düşüş, metaverse coin’i yüzde 89,75 oranında düşürdü. Ekim 2021 boğa rallisini destekleyen aynı destek seviyesi olan 0,731 dolar işaretine ulaştı. En büyük kripto para birimi-Bitcoin, 20000 doların üzerinde sürdürülebilirlik gösterirken, MANA grafiği, 0,8 dolar destek bölgesinin yakınında sabah yıldızı mum modellerinin oluşumunu yansıtıyor.

Analiste göre bir boğa rallisi için daha iyi bir onay elde etmek için 1.7 doları geri almalıdır. Satın alma baskısı devam ederse, coin fiyatı ATH’yi tekrar ziyaret edebilir. Analiste göre bu da yüzde 588’lik bir büyüme potansiyeline işaret eder.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.