Bu Altcoin İçin Destansı Tahmin: Öyle Artacak ki…

Crypto Capital Venture’ın kurucusu Dan Gambardello, yeni bir Youtube videosunda, tarihi kilometre taşına ulaşan bir altcoin hakkında 75x’lik tahmin yaptı.

Dan Gambardello, ilk 10 arasında yer alan bu altcoin de 1 doları bekliyor

Youtube ve Twitter’da aktif olan Dan Gambardello, Cardano’nun (ADA) 4 milyon cüzdan kilometre taşını aşmasından sonra Ethereum’dan daha iyi bir konumda olduğunu belirtti. Gambardello, cüzdan sayısının, ADA fiyatındaki muazzam yükseliş potansiyelini gösteren tarihi bir kilometre taşı olduğunu düşünüyor ve fiyatın 15 dolara kadar çıkacağını öngörüyor.

Gambardello’nun analizine göre, Ethereum 2017’de 21 milyar dolarlık bir piyasa değerinde 4 milyon cüzdana ulaştı. Cardano ise 12 milyar dolarlık bir piyasa değerinde bu kilometre taşını geride bırakıyor.

Gambardello, ADA fiyatının piyasa değerinin neredeyse 500 milyar dolara ulaşacağı bir sonraki boğa piyasasında 15 dolarlık bir zirveye ulaşacağını öngörüyor.

Cardano (ADA) ralli beklentilerine ne kadar yakın?

ADA fiyatı 0.33 dolarlık destek seviyesinin üzerine çıktı ve önümüzdeki kritik direnç seviyesi 0.45 dolarda. Şu anda ADA fiyatı 0.36 dolar seviyesinde işlem görüyor ve son 24 saatte yatay hareket etti. Ayrıca, ADA en büyük BSC balinalarının satın aldığı ilk 10 token arasında yer alıyor.

Neden böyle güçlü bir ralli beklediğine gelince, Gambardello, videoda Cardano’nun yakın tarihli ağ faaliyetlerine ve ortaklıklarına dikkat çekti:

Burada temelleri tartışmıyorum bile. Bir blockchain olarak Cardano’nun ne yaptığını tartışmıyorum bile. Bu videoyu geçen sefer yaptığımda, Shelly hard fork burada bile değildi, Cardano için staking mekanizması henüz burada bile değildi, Mary hard forku, çok varlıklı Ledger, Alonzo ve akıllı sözleşmeler henüz burada bile değildi.

Cardano’nun yol haritasında sırada neler var?

Cardano yol haritası, beş döneme ayrılmış Cardano gelişiminin bir özetidir: Byron, Shelley, Goguen, Basho ve Voltaire. Şu anda Shelley ve Goguen arasında bir yerdeyiz. Her dönem, birden çok kod yayınında sunulacak bir dizi işlevsellik etrafında toplanmıştır. Cardano dönemleri sırayla teslim edilecek olsa da, her dönem için çalışma, farklı geliştirme akışlarında genellikle aynı anda devam eden araştırma, prototip oluşturma ve geliştirme ile paralel olarak gerçekleşir.

Kriptokoin.com olarak aktardığımız üzere, en son Cardano yükselmesi Şubat ayında tamamlandı. Dan Gambardello, Cardano’nun Vasil hard fork’undan sonra artık ölçeklenebilirliğe ve daha iyi projelere sahip olduğunu ve Cardano ağına daha fazla yeniliğin geldiğini belirtiyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir