Bülent Ersoy’un dostu Fevzi Siverek mezarlık muhabbetini anlattı

Diva Bülent Ersoy’un babası Fikret Erkoç konutunda geçirdiği kaza sonucu kalça kemiğini kırmış, bir mühlet tedavi gördükten sonra geçtiğimiz ekim ayında hayatını kaybetmişti. Bülent Ersoy’un babasının cenazesinde çekilen imajları geçtiğimiz mayıs ayında yine gündem olmuştu.

“E ben sığmam”

Videoda Ersoy, kazılan mezarı göstererek Fevzi Siverek’e ‘Çok dar değil mi?’ diye soran ve ‘Standart’ cevabını alan Ersoy ‘E ben ne olacağım? Ben standarta sığmam ki’ dedi. Siverek, Diva’ya “Seninkini daha büyük yapacağız” yanıtınıolay olmuştu.

Fevzi Siverek, toplumsal medyada çok konuşulan o diyaloğun perde gerisini anlattı: “Merhum babasının vefatında mezar başında bizatihi gelişen bir diyalogdur. Orada otururken, defin yapılacak mezarı herhalde küçük buldu. Ben işlerle uğraşırken kendisinin ‘bu küçük değil mi?’ sorusuna ‘standart’ dedim. O bir daha sordu. ‘Ben buna sığmam ki’ dedi. Ben öbür arkadaşlara karşılık verirken ‘Ben ne olacağım’ dedi. Çabucak yanı başında bir aile mezarı vardı. Onu göstererek ‘sizinkini daha geniş yapacağız, bu türlü bir şey’ dedim.”


Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.