Demet Akalın sahnede eşofman giymesinin sebebini açıkladı: 1.aydır tedavi görüyorum…

Geçtiğimiz günlerde sahneye pijama benzeri bir kıyafetle çıkan şarkıcı Demet Akalın, hayranları tarafından eleştiri yağmuruna tutulmuştu. Kıyafet polemiğine son noktayı koyan Akalın, uzun zamandır sağlık sorunlarıyla mücadele ettiğini ve bundan dolayı rahat kıyafetler giydiğini açıkladı.

Son olarak Trabzonspor’un Şampiyonluk kutlamalarındaki sahne performansıyla büyük beğeni toplayan şarkıcı Demet Akalın, sahnede tercih ettiği kıyafetlerle de adından söz ettiriyor. Özellikle birkaç gün önce konserinde giydiği lüks bir markaya ait t-shirt ve eşofman altıyla hayranlarını şaşırtan Demet Akalın, sosyal medyada gündem oldu. Akalın’ın bu halini gören pek çok kişi “Pijamayla konser vermeye gelmiş” şeklinde yorumlarda bulundu. 

Önceki gün bir alışveriş merkezinde görüntülenen Akalın, kıyafet polemiğine son noktayı koydu. Yaşadığı sağlık sorunları nedeniyle kilo aldığını ve bundan dolayı kapalı kıyafetler tercih ettiğini söyleyen 50 yaşındaki şarkıcı “Tansiyonum düştü, diyetteyim, başım dönüyor. 1.5 aydır migren tedavisi görüyorum. Onun için çok kortizon kullandım, haliyle biraz kilo aldım. 100 kilo olayım, yeter ki şu ağrılardan kurtulayım. 5 profesör gezdim!” diyerek isyan etti. 

Demet Akalın kıyafet konusunda son noktayı koydu

Kortizonlu ilaçların ardından oksijen tedavisine başladığını ifade eden ünlü şarkıcı “Kızlar çok şahane giyiniyorlar ama sağlık daha önemli. Düşmanım yok ama Allah kimsenin başına böyle bir ağrı vermesin!” şeklinde sözlerini tamamladı.

Demet Akalından hastalık açıklaması

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.