Dyson’dan yeni deneyim mağazası; işte yeni mağazanın açıldığı şehir

Dyson, Türkiye’deki faaliyetlerini tüm hızıyla sürdürüyor. İstanbul’un çeşitli yerlerinde mağazası bulunan Dyson yeni mağazasını açtı. Türkiye’deki dördüncü mağaza Ankara’daki Kentpark Alışveriş Merkezi‘nde açıldı.

Deneyim alanı ve interaktif ekranların yer aldığı mağaza “Satın almadan önce deneyin” felsefesiyle oluşturulmuş. 172 metrekarelik mağazada kullanıcılara uygulamalı bir alışveriş deneyimi sunuluyor. İlk resmi ofisini 2018 yılı sonunda açan şirket 2020 yılının başında ilk Servis Merkezi’ni İstanbul’da devreye almıştı. Şirket konuyla ilgili açıklamada bulundu. Dyson CEO’su Roland Krueger, konuyla ilgili açıklamasında, ”Dyson, online mağazasıyla birlikte dünya çapında 300’den fazla Demo Store’a sahip. Türkiye’deki bu yeni perakende noktası, şirketin doğrudan tüketicilere yönelik perakende konusundaki büyüyen hedeflerinin bir parçası olma özelliğine sahip. Dyson Demo Store’lar, ziyaretçilere hem sanal hem de fiziksel dünya aracılığıyla en son Dyson teknolojisini keşfetme fırsatları sunuyor” dedi.

Yeni mağazada Dyson Güzellik Laboratuvarı da yer alıyor

Ankara’da açılan yeni Demo Store’da üç adet istasyonla donatılmış özel bir saç şekillendirme alanı da bulunuyor. Kullanıcılar, saç bakım teknolojilerini kullanarak saç tipine ve şekillendirme ihtiyaçlarına göre kişiselleştirilmiş bir hizmet sunan saç stilistinden yardım alabiliyor. Kullanıcılar mağazada şirketin diğer ürünleri hakkında da bilgi sahibi olabiliyor. Şirketin Türkiye’de faaliyet gösteren diğer Demo Store’ları İstanbul’da Akasya ve İstinyePark AVM’de, İzmir’de ise İstinyePark AVM’de yer alıyor.

İlginizi çekebilir: L’Oreal firmasından 2023’te gelecek evde saç boyama cihazı

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.