Göztepe’de Rasmus Ankersen İzmir’e geldi

Göztepe’nin yeni sahibi olacağı öngörülen Danimarkalı iş insanı Rasmus Ankersen, İzmir’e geldi.

Başkanlık vazifesinden daha evvel istifa eden Mehmet Sepil ve Başkanvekili Talat Papatya ile bir ortaya gelen Ankersen, idareyle yeni dönem öncesi bilgi alışverişinde bulundu. Göztepe’nin 97’nci yılına özel olarak bastırılan tişörtü de giyen Ankersen’in yarın sarı-kırmızılıların kuruluş yıl dönümü için yapılacak etkinliklere de katılacağı tabir edildi.

TURGAY ALTAY ÖN PLANDA

Sepil ve Papatya ile toplantılara başlayan Ankersen’in öncelikle teknik yönetici sorunun çözülmesi için mesai harcadığı kaydedildi. Yöneticilerin önerdiği isimler üzerinde çalışan Ankersen’e geniş çapta bir liste verildi. Listede Hüseyin Eroğlu, Bülent Korkmaz, Tamer Tuna, Turgay Altay ve Volkan Demirel’in olduğu, yıllarca Aykut Kocaman’ın yardımcılığını yapıp son olarak Manisa FK’yi çalıştıran Turgay Altay’ın bir adım öne çıktığı kaydedildi. Mevcut ekiple ilgili de bilgiler alan Rasmus Ankersen, gelecek teknik adamın raporuna nazaran kadroyu şekillendireceği vurgulandı. Stadı ve Urla Adnan Süvari Tesisleri’ni gezen Ankersen, işçiyle de tanıştı. Ankersen’in yarın oynanacak Türkiye-Litvanya maçını izlemek için Gürsel Aksel Stadı’na geleceği de öğrenildi. Göztepe, Ankersen’le yurt dışından yatırım alan birinci Türk kulübü olacak.

GÖZ-GÖZ 97 YAŞINDA

Öte yandan sarı-kırmızılı kulüp, yarın 97’nci yaşını kutlayacak. Muhteşem Lig’de küme düşme kederi yaşayan sarı-kırmızılılar her sene olduğu üzere 14 Haziran’da doğum günü aktiflikleri yapacak. Mustafa Kemal Kıyı Bulvarı’nda toplanacak sarı-kırmızılı futbolseverler evvel müzik şovlarıyla tertibe başlayacak. Akabinde saatler 21.30’u gösterdiğinde Göztepeli futbolseverler klâsik olan meşale gösterilerini yapacak. Meşale gösterisinin akabinde taraftarlar Gürsel Aksel Stadı’nda oynanacak Türkiye-Litvanya maçını izlemek için tribündeki yerlerini alacak.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.