Kanser tedavisi gören Billur Kalkavan’dan tedavisi hakkında yeni açıklama

Bir müddettir akciğer kanseriyle gayret eden ünlü oyuncu Billur Kalkavan, son durumu hakkında müjdeli bir haber verdi.

1 hafta evvel Instagram hesabından bir paylaşım yapan oyuncu, “Tomografi ve MR’ım var. Bakalım hastalığı ne kadar yenmişim. Sonuçlara nazaran tedavinin seyri kararlaştırılacak. Gönül ister ki 4. kemodan sonra yalnızca immunoterapi ile devam ederiz” dedi.

Paylaşımdan sonra hayranları tarafından bildiri yağmuruna tutulan Billur Kalkavan, bugün yeni bir paylaşım yaparak sonuçlarını açıkladı.

“BEYNİM TERTEMİZ, LEZYONLAR ÇÜRÜYOR”

Hasta yatağından çektiği bir fotoğrafı paylaşarak müjdeli haberi veren Billur Kalkavan, paylaşımında şu tabirleri kullandı: “Herkes soruyor en güzeli buradan anlatmak. Tetkikler yapıldı sonuçlar kusursuz (maşallah). Beynim tertemiz, lezyonlar çürüyor ve yok oluyorlar. Ufak tefek bir şeyler kaldığından hekimim ilaçlarımı hafifletti.

– Yarın konuta dönüyorum, artık hastanede çok kalmama gerek yok gücüm yeterli. Ağrım sızım yok. Hala tek kasvetim iştah onu da halledeceğim yavaş yavaş. Kilom 47 boyum 1.64 evli ve 6 çocukluyum. Soran, ilgilenen, dua eden, uygun niyetlerini dileklerini gönderen herkese sonsuz teşekkürler.

– Sayenizde bu hastalığı en süratli yenen insan olma yolunda ilerliyorum. Benden de herkese sevgiler, hürmetler. Tabi ki en kıymetlisi bundan sonra sıhhati korumak. Bir sürü mevzuda niyet yapısını değiştirmek ki bir daha uğramasın. Bye bye pislikler.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.