PUBG Mobile 2.2 güncellemesi ile gelen yenilikler

Mobil oyun sevenlerin en çok tercih ettikleri oyunlardan biri olan Pubg Mobile uygulaması ile ilgili insanların araştırmaları devam ediyor. Oyuna yeni gelen güncelleme 2.2 güncellemesi ile hangi yeniliklerin geldiği merak ediliyor. Pekala Pubg Mobile yeni güncellemesinde hangi yenilikler geldi? Pubg Mobile güncellemesi ile ilgili tüm ayrıntılara haberimizden ulaşabilirsiniz.

PUBG MOBİLE 2.2 GÜNCELLEME İLE GELEN DEĞİŞİKLİKLER

Pubg Mobile oyununda gelen yeni güncellemeyle birlikte Nusha adası oyunculara sunuluyor. Yeni gelen adada birçok hoş görünüm ve çatışma alanları bulunuyor. Bu adanın kısa periyodik olarak oyunda kalacağı düşünülüyor. Tıpkı vakitte şayet gruplu olarak oyuna girdiyseniz ve oyun içinde öldüyseniz Nusha adasında oyuna devam ederken tekrar doğma bahtı yakalayabiliyorsunuz. Tek başına oyuna giren oyuncular ise otomatik olarak doğuyorlar. Yeni Nusha haritasında hava sınırı, Telepak Town Apartmanı bulunuyor. Birebir vakitte silah olarak bu adada Taktik Arbalet ve NS2000 Pompalı Silah sunuluyor. Tıpkı vakitte oyunculara yeni bir araç da bu haritada sunuluyor.

ERANGEL GÜNCELLEMELERİ DE SUNULUYOR

Aynı vakitte oyunun en çok tercih edilen haritalarından olan Erangel haritasında da yeni güncellemeyle birlikte birçok güncelleme eklendi. En çok göze çarpan özellik Hospital ve Mylta Power alanlarının düzenlenmesi oldu. Birebir vakitte Erangel’e Sosnovka Askeri Üssü’ne ve çiftlik bölgesine iki yeni liman eklendiği görülüyor. Birebir vakitte Feribot İskelesi de yeni güncellemeyle oyunculara sunuluyor. Haritada kullanıcıların önüne apansız bir Şipşak Dükkanı çıkacak. Tıpkı vakitte araçlara artık akaryakıt alınabilecek. Özel Materyal Sandıkları’nda ise askeri materyaller, jetonlar ve sıhhat gereçleri yer alacak. Birebir vakitte bu güncellemeyle Ön Cephe Modu’da oyunculara sunulacak. Birebir vakitte Nusha, Erangel ve Livik haritalarında daha fazla düşmanla müsabaka bahtı da olacak. Materyal Tarama, Oyun Tahlili ve İzleme modları sayesinde düşman izlemek ve materyal bulmak oyuncular için daha kolay hale getirilecek. Birebir vakitte Güzelleştiren Sis ve Süzülen Bebek yetenekleri kullanıma çıkıyor. Tıpkı vakitte dükkanlardan araçların daha kolay bulunabilmesi için Araç Hava Yardımı satın alınabilecek ve teleferik uygulaması da Stalber bölgesine eklendi. Tıpkı vakitte Tuhaf Kasaba isimli bir bölge ekleniyor ve sıcak hava balonları yer alacak. Pubg Mobile 2.2 güncellemesi 20 Eylül tarihinde oyuncuların kullanımına sunulacak. Tıpkı vakitte RP yükselten yarışmacılar için yeni avantajlar, kasalar ve birçok yenilik ekleniyor. Birebir vakitte yeni bir spor otomobil da kullanan oyuncular için özelleştirme imkanıyla birlikte sunulacak. Son özellik ise Survival Expert Riley ve Tech Mercenary Sophia isimli iki karakter ekleniyor. Hayalet Kuğu Seti ile Kozmik Cellat Seti de güncellemeyle birlikte eklenenler ortasında yer alıyor.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.