Reha Muhtar ‘şiddet’ argümanlarına kızının tabiriyle cevap verdi

Oyuncu Deniz Uğur, ikiz çocuklarının babası olan ve Türkiye’de 90 yıllara damga vuran ünlü televizyoncu Reha Muhtar’ın hakkında darp tezlerinde bulunarak 13 yaşındaki kızını dövdüğünü söylemişti.

Muhtar’ın kızı Mina’nın elindeki bilgisayarı vermek istememesi üzerine dövdüğü ve kızı direnince de laptop’u tutan ellerini ısırdığını argüman ederek “kızımın kollarında ve bacaklarında çürükler ve ezikler vardı” diyen Deniz Uğur Mina’nın kendisine ‘Eğer babamdan şikayetçi olursan beni öldürür’ dediğini öne sürmüştü.

“DİĞER İFADEYİ BABAM BENİM KIYMETİMİ BİLSİN DİYE O DENLİ VERDİM”

İddiaların akabinde Reha Muhtar’dan açıklama geldi. Reha Muhtar kızının tabirini paylaşarak kendini savundu. Kızının sözünde “Diğer ifadeyi babam benim bedelimi bilsin diye o denli verdim” dediği görüldü.

Reha Muhtar hakkında eski eşi Deniz Uğur mahkemeye başvurmasıyla birlikte kızlarına şiddet uyguladığı sav edildi. Uğur, kızının darp edildiğini söyleyerek “Mina babası Reha’nın evvelki cuma günü çok makûs dövdüğünü söyledi. Hatta ‘Bu sefer çok makus dövdü’ diyerek evvelki davranışlarını da teyit etmiş oldu. Zati Mina babası hakkında daha evvel yaralama cürmünden şikayetçi olmuştu. Sonra babası baskı kurunca şikayetinden vazgeçti. Çocuk bana bedenindeki darp izlerini gösterdi. Kızımın kollarında ve bacaklarında çürükler ve ezikler vardı. Ellerinin üzerinde de ısırık izleri gördüm” dedi.

“FAZLA PARA ALMAK İÇİN…”

Reha Muhtar da toplumsal medya hesabından yaptığı paylaşımda “Yalan, iftira ve manipülasyonla mahkemede istendiği üzere daha fazla para almak için çocuklarımı çok berbat oyunlara alet etmeye çalışıyorlar” dedi.

Muhtar kızının tabirini de paylaştı. Mina tabirinde “Diğer ifadeyi babam benim bedelimi bilsin diye o denli verdim. Tartışsak da ben daima babamın yanında kalmak istiyorum. Babamdan şikayetçi olduğumu bir anlık hudutla söyledim. Babamdan katiyetle fizikî şiddet görmemekteyim” dedi.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.